foto1
Model doradztwa dopasowujemy indywidualnie z uwzględnieniem jej specyfiki
foto1
Współpracujemy z kancelarią notarialną, a także z profesjonalnym biurem rachunkowym
foto1
Świadczenie usług poza siedzibą Kancelarii nie stanowi dla nas problemu
foto1
W sytuacjach nagłych (np. zatrzymanie) możliwy jest kontakt z kancelarią 24 h na dobę
foto1
Oferta dla Klienta dostosowana jest indywidualnie i kompleksowo
Tel.+48 693 055 503
adwokat@jakubrudzinski.pl

Zajmujemy się profesjonalnym świadczeniem usług prawnych na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria świadczy usługi zarówno w ramach stałej obsługi prawnej, jak również w drodze reprezentowania Klientów w indywidualnych sprawach.

Siedziba Kancelarii znajduje się w samym sercu Bydgoszczy, w zabytkowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 5/3B, Na parterze kamienicy znajduje się najstarsza w Bydgoszczy apteka "Pod Złotym Łabędziem", kancelaria znajduje się vis a vis Galerii Drukarnia. Dokładne wskazówki dojazdu oraz dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce kontakt.
Kancelaria oferuje pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa rodzinnego, prawa cywilnego oraz karnego, prawa gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego i prawa pracy.
Mając świadomość tego, iż każda sprawa jest inna, model doradztwa dopasowujemy indywidualnie z uwzględnieniem jej specyfiki. Z doświadczenia wiemy, jak skomplikowane mogą być sprawy karne, rodzinne, czy spadkowe, dlatego też świadcząc nasze usługi zapewniamy indywidualne podejście do problematyki każdej sprawy oraz pełną dyskrecję.
Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno w postaci całościowej reprezentacji przed sądem jak i udzielania porad prawnych.
Z uwagi na chęć świadczenia najwyższej jakości usług oraz kompleksowej opieki nad Mocodawcami, współpracujemy z kancelarią notarialną oraz innymi kancelariami adwokackimi, a także z profesjonalnym biurem rachunkowym. W związku z powyższym oferta dla Klienta może być dostosowana indywidualnie oraz kompleksowo.

Świadczenie usług poza siedzibą Kancelarii nie stanowi dla Kancelarii problemu.
Niezbędny jest jednak wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy (dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce „kontakt”).
W sytuacjach nagłych (np. zatrzymanie) możliwy jest kontakt z kancelarią 24 h na dobę.

 

Mapka dojazdu - Adwokat Jakub Rudziński ul. Gdańska 5/3B, 85-005 Bydgoszcz,