Marcin W.

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Mecenasem Jakubem Rudzińskim. Moją sprawę przeprowadził szybko i profesjonalnie. Podejście calej kancelarii do sprawy było empatyczne, dające odczucie pełnego wsparcia. Czułem,że trafiłem na właściwą osobę. Pozdrawiam i Dziękuję!

Jakub

Chciałbym gorąco polecić Kancelarię Adwokacką Adwokat Jakub Rudziński. Mecenas poprowadził bardzo nieoczywistą sprawę w sposób profesjonalny co pozwoliło definitywnie zakończyć sprawę z pozytywnym rezultatem końcowym. Mecenas był w pełni dostępny na każdym kroku postępowania, co znacząco pozwoliło ograniczyć stres z nim związany. Na prawdę warto!

Kasia T.

Polecam do rozwodu, mimo ogromnego stresu czułam ogromne wsparcie, widziałam krok po kroku co się będzie działo. Super prawnik i świetny człowiek.

Kriss

Chciałbym bardzo podziękować całemu zespołowi kancelarii Pana Jakuba Rudzińskiego miałem bardzo trudną sprawę która nadawała się jedynie tyko do sądu a zależało mi na załatwieniu tego polubownie. Dwie inne kancelarie powiedziały że nie da się nic zrobić tutaj a Pan Jakub ku mojemu zdziwieniu powiedział żeby mu dać trochę czasu i się odezwie do mnie. Negocjacje z drugą stroną trwały prawie 3 lata i nagle pozytywne zakończenie sprawy która nie miała finału w sądzie. Gdyby było więcej adwokatów takich jak Pan Kuba, sądy miałyby mniej pracy. Bardzo polecam kancelarię i na pewno zostanę jego stałym klientem.

Agata Sz.

Bardzo polecam tę Kancelarię. Zarówno Adwokat Jakub Rudziński, jak i współpracujący z nim Mecenasi to bardzo kompetentni prawnicy, którzy działają z myślą i w interesie swoich klientów. Patrzą szeroko na sprawę, nie ograniczają swojego pola widzenia do minimum. Ja jeśli będę potrzebowała pomocy prawnika, z całą pewnością wrócę do nich.

Monika Szulc

Panie Mecenasie,

bardzo dziękuję za pomoc w mojej sprawie, za dobry i bezpośredni kontakt, za czas poświęcony mojej osobie, mojej sprawie. Za każde odbieranie telefonu przede wszystkim ! Rozmowy w przyjemnej atmosferze jak również ludzkie podejście do moich problemów. Pana zaangażowanie, współpraca, organizacja, umiejętne podejmowanie decyzji na bardzo wysokim poziomie.

Raz jeszcze bardzo dziękuję Panu Mecenas!

Osobom w kłopotach będę polecać z czystym sumieniem Pana usługi!

Andrzej Wasilewski

Witam. Z kancelarii korzystałem w tym roku i jestem bardzo zadowolony , jedno to mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie co znaczy że dobrze znają się na rzeczy ponadto zostałem potraktowany bardzo uprzejmie co w dzisiejszych czasach myślę że ma znaczenie . Gorąco polecam.
Chciałbym również w ,tym miejscu podziękować Pani Ani , która w większej mierze zajmowała się moją sprawą i zrobiła to bardzo sumiennie , oczywiście dziękuję też całej Kancelari za dobrą robotę :)))

Patrycja M.

Skutecznie udzielona porada. Opieka nawet po konsultacji. Przedstawienie różnych możliwych rozwiązań. Sama rozmowa bardzo swobodna, zrozumiała i to indywidualne podejście sprawia, że chce się współpracować. Polecam! i będę polecała innym 🙂

Sebastian Kordylewski

Witam chciałem polecić kancelarię p.Jakuba, jest w 100% profesjonalna. Rzetelnie podszedł do tematu gdzie końcowy werdykt sądu na moją korzyść polecam jak najbardziej i jeszcze raz dziękuję

Nicola

Serdecznie polecam mec. Rudzińskiego. Można liczyć na szybką, SKUTECZNĄ pomoc prawną po przyzwoitej stawce! Alimenty na moje dzieci załatwione super.

Anna K.

Najlepszy do rozwodów w Bydgoszczy !

Alicja Chabowska

Polecam do spraw rodzinnych , rozmowa z Mecenasem jest taka, że sprawia wrażenie jakbym go znała wiele lat. Super !

Denis

Pan Rudziński był bardzo dobrze przygotowany do sprawy. Nie umknął mu żaden szczegół. Skuteczny w 100% w swoich działaniach, co udowodnił w tak trudnym czasie jak pandemia. Gotowy do przejechania jednego dnia około tysiąca kilometrów. Spotkania z Panem Dawidem odbywały zazwyczaj się telefonicznie z racji mojego miejsca zamieszkania (Niemcy), jednak przez całą rozmowę był zachowany pełen profesjonalizm. Pan Suszyński doskonale informował i wyjaśniał kwestie prawne. Wiedział, iż moje stanowisko nie jest ugodowe w danej sprawie i dążył bardzo do zakończenia sprawy na moja korzyść. Całą postawą i swoim profesjonalizmem doprowadził sprawę, do ukarania sprawcy na czym mi najbardziej zależało. Polecam bardzo czystym sumieniem mily,sympatyczny uśmiechnięty zaangażowany w swoją prace. Polecam bardzo.

Konrad Górski

Kancelaria prawna pana Mecenasa świadczy usługi wsparcia i pomocy prawnej dla Wspólnoty Mieszkaniowej, w której mieszkam. Sprawa została przekazana od innego prawnika (niestety brak jakiegokolwiek pomysłu i progresu w sprawie, co ciągnęło się ponad rok). Świetny kontakt i od samego początku zaopiekowanie się klientem. Mecenas przejął sprawę, która była nieoczywista, wielowątkowa, skomplikowana pod wieloma względami. Początkowo stały kontakt telefoniczny w celu ustaleń i przekazania dokumentów, natomiast samo spotkanie i zaproponowane rozwiązania przyniosły oczekiwany efekt. Jest to zupełnie inne podejście do sprawy i klienta. Profesjonalne, konkretne, stanowcze propozycje wymierne do oczekiwań. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że zrobiono absolutnie wszystko, aby zadbać o nasze interesy z sukcesem. Życzę wszystkim, aby w trudnych i stresujących sytuacjach trafili na takich profesjonalistów.

Kasia Sulej

Profesjonalna obsługa, perfekcyjnie poprowadzona sprawa. Bardzo skuteczna kancelaria. Godni polecenia

Robert

Po raz pierwszy korzystałem z kancelarii adwokackiej, jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalności Pana Jakuba, bardzo dobry kontakt na każdym etapie sprawy. POLECAM usługi tej Kancelarii.

Dariusz Pacocha

Pan Jakub jest Profesjonalistą i to przez duże "P". Zarówno pod względem merytorycznym jak i stylu w jakim udziela porad. W swojej sprawie, mimo bardzo krótkiego terminu, otrzymałem niezwykle szczegółowe wyjaśnienia. Przed podjęciem ważnych decyzji każdorazowo polecam naradę z Panem Mecenasem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Weronika

Polecam do sprawy rozwodowej byłam prowadzona jak za rękę od początku do końca. Człowiek Dusza !

Jowita z Nakła

Wraz z mężem chcieliśmy skonsultować dokumenty związane z kupnem mieszkania- otrzymaliśmy wnikliwa analizę zarówno umów jak i księgi wieczystej. Kontakt przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam!

Maria Rogalska

Jestem wdzięczna p. Jakubowi za wysoki poziom profesjonalizmu, empatia i dobre podejście do problemu.
Bardzo dziękuję.
Polecam z całego serca.

Kamila B.

Adwokat godny polecenia. Dzięki wsparciu merytorycznemu i takiemu ludzkiemu mecenasa, na każdym etapie wiedziałam co może mnie czekać, profesjonalnie przygotowany do prowadzenia rozprawy. Wszystkie kwestie ważne dla mnie poszły po naszej myśli. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam

Miłosz Kaliski

Korzystam z porad prawnych Pana Kuby zarówno w tematach gospodarczych jak i typowo cywilnych. Bardzo dobre podejście do klienta oraz terminowość - co niestety jest rzadkością wśród prawników.